BigCichlids


Join the forum, it's quick and easy

BigCichlids
BigCichlids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

P. Gibiceps

2 posters

Goto down

P. Gibiceps Empty P. Gibiceps

Odoslať  HEAD66Y6 Ne január 20 2013, 17:46

Zdravím , pokud by jste někdo měl zájem prodám P.Gibiceps 30- 32cm . Přivezu ho když tak na sraz do Dříteče . Na ceně se domluvíme přes SZ . Nabízím ho nejdřív tady a pak ho nabídnu na jiných akvaportálech jestli bude zájem ? Musím ale říct že je to trochu morous a občas prožene všechny ryby v akva když ho vzbuděj na jeho odpočívadle Smile


HEAD66Y6

Počet príspevkov : 298
Join date : 07.09.2012
Age : 48
Bydlisko : Svatý Jiří - Choceň

Návrat hore Goto down

P. Gibiceps Empty Re: P. Gibiceps

Odoslať  HEAD66Y6 Ne január 20 2013, 17:50

Sorry , já blbec to nezmenšil Embarassed

[You must be registered and logged in to see this link.]


HEAD66Y6

Počet príspevkov : 298
Join date : 07.09.2012
Age : 48
Bydlisko : Svatý Jiří - Choceň

Návrat hore Goto down

P. Gibiceps Empty Re: P. Gibiceps

Odoslať  Anonymný Ne január 20 2013, 18:12

HEAD66Y6 napísal:Zdravím , pokud by jste někdo měl zájem prodám P.Gibiceps 30- 32cm . Přivezu ho když tak na sraz do Dříteče . Na ceně se domluvíme přes SZ . Nabízím ho nejdřív tady a pak ho nabídnu na jiných akvaportálech jestli bude zájem ? Musím ale říct že je to trochu morous a občas prožene všechny ryby v akva když ho vzbuděj na jeho odpočívadle Smile


NADHERNY je ja si mam ist na buduci tyzden tiez po takych 2 maju 35cm zalozil som vecssie akva tak ho pomalicky zaplnam NADHERNY je

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

P. Gibiceps Empty Re: P. Gibiceps

Odoslať  HEAD66Y6 Ne január 20 2013, 19:18

Tohle je fotka asi rok stará , když šel do většího akva , tak jsem ho měřil a měl 31cm tak asi ještě povyrostl za ten rok . Když proplouvá pomalu nádrží tak vypadá jako obří letadlo Jumbo Very Happy
Sežere toho mrtě a tak je to taky velkovýrobna hoven Very Happy

HEAD66Y6

Počet príspevkov : 298
Join date : 07.09.2012
Age : 48
Bydlisko : Svatý Jiří - Choceň

Návrat hore Goto down

P. Gibiceps Empty Re: P. Gibiceps

Odoslať  Anonymný Ne január 20 2013, 19:35

je nádherný,prečo ho dávaš preč?Ja si ho vziať nemôžem,ja už jedného mám,ale inak by som dlho nerozmýšľala.Inak s tou veľkovýrobňou .....súhlasím,ja sa tiež niekedy nestačím čudovať,čo vyprodukuje ten môj a potom mi plávu niekoľko centimetrové cucky srájd vo vode. Wink

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

P. Gibiceps Empty Re: P. Gibiceps

Odoslať  HEAD66Y6 Ne január 20 2013, 20:42

salonka napísal:je nádherný,prečo ho dávaš preč?Ja si ho vziať nemôžem,ja už jedného mám,ale inak by som dlho nerozmýšľala.Inak s tou veľkovýrobňou .....súhlasím,ja sa tiež niekedy nestačím čudovať,čo vyprodukuje ten môj a potom mi plávu niekoľko centimetrové cucky srájd vo vode. Wink
Jak sem psal je to morous a vyjíždí na ryby,on jim nic neudělá ale to jsou vždycky cákance a zakalená voda jak se ostatní leknou . Mám ho v 800l . Ostatní ryby taky dorůstají a chci do toho akvaria přidat párek jiných ryb . Mám vyhlídnutou ještě jednu nádrž kolem 1000l ale tu než dostanu domů , tak to bude ještě trvat a jeho se vzdám spíš než jiných ryb i když se na něj chodí známí dívat jako na dinosuara Very Happy A jako zdroj znečištění je opravdu nepřekonatelnej ( čím větší , tím toho je víc ) Shocked

HEAD66Y6

Počet príspevkov : 298
Join date : 07.09.2012
Age : 48
Bydlisko : Svatý Jiří - Choceň

Návrat hore Goto down

P. Gibiceps Empty Re: P. Gibiceps

Odoslať  Anonymný Ne január 20 2013, 20:51

no,s tou litrážou vhodnou pre tvojho "morousa" som to nejak neodhadla Rolling Eyes , ja mám svojho v 500-ke,zatiaľ mu to stačí,uvidím dokedy,verím,že čo najdlhšie.
No,ale každopádne je škoda,že ho dáš preč,lebo je naozaj krásavec,ale tak snáď sa Ti zadarí dostať ho do väčšiej vody.

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

P. Gibiceps Empty Re: P. Gibiceps

Odoslať  kotyzavamberk Po január 21 2013, 20:15

HEAD66Y6 napísal:
salonka napísal:je nádherný,prečo ho dávaš preč?Ja si ho vziať nemôžem,ja už jedného mám,ale inak by som dlho nerozmýšľala.Inak s tou veľkovýrobňou .....súhlasím,ja sa tiež niekedy nestačím čudovať,čo vyprodukuje ten môj a potom mi plávu niekoľko centimetrové cucky srájd vo vode. Wink
Jak sem psal je to morous a vyjíždí na ryby,on jim nic neudělá ale to jsou vždycky cákance a zakalená voda jak se ostatní leknou . Mám ho v 800l . Ostatní ryby taky dorůstají a chci do toho akvaria přidat párek jiných ryb . Mám vyhlídnutou ještě jednu nádrž kolem 1000l ale tu než dostanu domů , tak to bude ještě trvat a jeho se vzdám spíš než jiných ryb i když se na něj chodí známí dívat jako na dinosuara Very Happy A jako zdroj znečištění je opravdu nepřekonatelnej ( čím větší , tím toho je víc ) Shocked
Tak 1000 litrů, hm tak to jsem zvědavej ,jak to doma prosadíš.Jo a jak se maj vrubozubci? v té osmi stovce?

kotyzavamberk

Počet príspevkov : 228
Join date : 08.09.2012
Age : 46
Bydlisko : Vamberk

Návrat hore Goto down

P. Gibiceps Empty Re: P. Gibiceps

Odoslať  HEAD66Y6 Po január 21 2013, 20:38

Vlasto já už je nemám . Byly to takový telátka . Velký ale dostávali na prdel od Carpinťáků a ani ta Crenicichla jim nedala pokoj . Byl si tady pro ně jeden známej a odvezl si je do svoji nádrže . Má je tam s Herosema a Nikaragujcema . No ta 1000l je běh na dlouhou trať . Musím ještě na jaře manželce doladit tu kuchyň Very Happy a teprve pak jsem na řadě já . V únoru se má stavit statik aby mi to posvětil nebo zatratil . A když to půjde tak hodím do toho rohu v obýváku u obvodový zdi 2 akva nad sebou . Stávající 800 l a nad ni 1000 l nebo obráceně . Momentálně mudruju s kámošem jestli festovní kovovej stojan nebo to vyzdít z ytongu ? Zdít v obýváku se mi nechce ale asi to bude jistější . Twisted Evil

HEAD66Y6

Počet príspevkov : 298
Join date : 07.09.2012
Age : 48
Bydlisko : Svatý Jiří - Choceň

Návrat hore Goto down

P. Gibiceps Empty Re: P. Gibiceps

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.